Ewa, mieszkanka Polanica-Zdroju, wciąż walczy z nowotworem i szuka wsparcia na portalu zrzutka

Pani Ewa, która obecnie jest mieszkanką Polanicy-Zdroju, toczy nierówną walkę z agresywnym nowotworem. Aktualnie jest w fazie leczenia polegającego na podawaniu tzw. czerwonej chemioterapii. Po zakończeniu tego etapu, czekają ją następne wyzwania terapeutyczne – dwanaście cykli białej chemii oraz dwadzieścia pięć sesji radioterapii. Zakończenie procesu leczniczego ma przynieść pięcioletnią hormonoterapię – mówi nam Pani Ewa.

Na tym jednak trudności nie kończą się. Po skończonym leczeniu, Pani Ewa będzie musiała poddać się długotrwałej rehabilitacji. Niestety, koszty związane ze specjalistycznym leczeniem i koniecznością dostosowania diety do wymagań terapii są bardzo wysokie i niestety mają tendencję do wzrostu.

– Ze względu na intensywność stosowanych procedur leczniczych i wynikającą z tego niemożność prowadzenia normalnej działalności zawodowej, znajduję się obecnie w bardzo trudnej sytuacji finansowej – dodaje Pani Ewa. W związku z tym, zdecydowała się poprosić o wsparcie finansowe na portalu zrzutka.