Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 8 w Bardzie: trzy samochody zderzyły się, ruch został zablokowany

Zaskakujące i przerażające wydarzenia miały miejsce na drodze krajowej nr 8 w Bardzie, gdzie doszło do kolizji trzech samochodów osobowych. Ta tragedia spowodowała całkowite zablokowanie drogi, co utrudnia ruch.

Wypadek nastąpił 2 lutego, około godziny 6.20 rano. Uczestnikami zdarzenia były trzy samochody osobowe, a mianowicie mercedes, fiat i ford. Każdy z pojazdów był kierowany tylko przez jedną osobę, co daje łącznie trzy osoby biorące udział w tej katastrofie drogowej. Na szczęście, wszyscy kierowcy byli w stanie samodzielnie opuścić swoje pojazdy przed przybyciem służb ratunkowych i teraz są pod opieką specjalistów medycznych.

Służby ratunkowe intensywnie pracują na miejscu zdarzenia. Ruch na drodze jest całkowicie sparaliżowany, a policja kieruje ruchem i wyznacza objazdy.

Pierwsze ustalenia funkcjonariuszy policyjnych pracujących na miejscu zdarzenia sugerują, że około godziny 6 rano, 47-letni kierowca Forda Mondeo, jadący w stronę Kłodzka, zderzył się z Fiatem Bravo, którym kierowała 20-letnia mieszkanka powiatu ząbkowickiego, również jadąca w tym samym kierunku. W wyniku kolizji młoda kobieta straciła kontrolę nad swoim pojazdem i zjechała na pas ruchu po przeciwnej stronie drogi, gdzie doszło do czołowego zderzenia z Mercedesem prowadzonym przez 41-letniego mężczyznę. Wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Niestety, 20-latka musiała zostać przetransportowana do najbliższego szpitala – poinformowała Katarzyna Mazurek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich.