Sektor Położniczo-Ginekologiczny w Szpitalu Specjalistycznym im. św. Jana Pawła II w Polanicy-Zdroju: Inwestycje i Rozwój

Znajdujący się w Polanicy-Zdroju Szpital Specjalistyczny im. św. Jana Pawła II stale polepsza i rozbudowuje swój Oddział Położniczo-Ginekologiczny. Sukcesywnie zwiększane inwestycje – zarówno w personel jak i infrastrukturę – przekładają się na coraz lepsze warunki dla rodzących kobiet.

W celu umożliwienia przyszłym pacjentkom zapoznania się z miejsce porodu, szpital regularnie organizuje dni otwarte. Te wydarzenia to doskonała okazja do bezpośredniego zapoznania się z przygotowanymi dla nich warunkami.

Przedstawiciele placówki medycznej podkreślają, że kobiety decydujące się na poród w ich szpitalu są świadomie wybierające tę lokację. Są dobrze przygotowane, mają precyzyjne wyobrażenie o tym, jak chciałyby aby przebiegał ich poród, a także znają swoje prawa dotyczące opieki okołoporodowej.

Dni otwarte to idealna okazja do zadania wszelkich pytań oraz rozwiania wszelkich wątpliwości związanych z porodem i pobytem na oddziale. Pozwala to również na lepsze zapoznanie się z szpitalem i atmosferą panującą na oddziale. Personel medyczny ma natomiast możliwość spotkania przyszłych pacjentek i poznania ich oczekiwań, co jest nieocenione w dalszej współpracy. Warto dodać, że dni otwarte są organizowane dwa razy w miesiącu.