Polanica-Zdrój stanie się bogatsza o nowy, nowoczesny kompleks apartamentowo-rekreacyjny: Woodland Resort & SPA

Prace budowlane nad nowym projektem, kompleksem Woodland Resort & SPA, rozpoczęły się w Polanicy-Zdrój. Za tę inwestycję odpowiada Space Form, deweloper o polsko-ukraińskich korzeniach.

Na obszarze 1,7 hektara, zlokalizowanym w przepięknej Polanicy-Zdrój na Dolnym Śląsku, powstanie niepowtarzalny Woodland Resort & SPA. Inwestycja ta przewiduje realizację sześciu budynków mieszkalnych, które będą w stanie zaoferować gościom łącznie aż 190 pokoi. Dodatkowo, urozmaiceniem dla willi będzie specjalna strefa medical SPA.

Poza tym, w skład kompleksu wejdzie również zaplecze konferencyjne, przygotowane do obsługi wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych i korporacyjnych. Wśród najciekawszych atrakcji znajdzie się też restauracja z przestronnymi tarasami widokowymi, gdzie goście będą mogli podziwiać okolicę podczas posiłków. Kompleks będzie oferował również zewnętrzną strefę basenową na lato, wyposażoną w jacuzzi i zjeżdżalnie. Z myślą o najmłodszych, stworzono również wewnętrzną strefę basenową z saunami i specjalnym miejscem do zabawy dla dzieci.

Inwestorem tego projektu jest Space Form, deweloper o polsko-ukraińskich korzeniach. Firma ta do tej pory koncentrowała swoje działania głównie na rynku ukraińskim, realizując projekty w takich miastach jak Kijów, Lwów czy Bukowel. Jednak ze względu na obecną sytuację polityczną Ukrainy, firma postanowiła skoncentrować swoją działalność na obszarze Polski oraz Niemiec.