Generalny remont ulicy Pułaskiego w Polanica-Zdroju – informacja dla kierowców

Starostwo Powiatowe w Kłodzku przekazuje informacje o nadchodzących zmianach dla użytkowników drogi w Polanica-Zdroju. Wydarzenia te dotyczą rozpoczynającego się gruntownego remontu jednej z głównych arterii miasta, ulicy Pułaskiego. Z tego powodu, osoby podróżujące tą trasą mogą oczekiwać na pewne komplikacje związane z ruchem drogowym i koniecznością korzystania z objazdów.

Polanica-Zdrój to miejsce, gdzie zaraz rozpocznie się generalny remont drogi powiatowej, czyli ulicy Pułaskiego. Prace obejmują kompleksową przebudowę drogi, której elementami są m.in. nowa podbudowa, system odwodnienia oraz chodniki. Te szczegóły dotyczące realizacji projektu zostały przekazane przez pracowników Starostwa Powiatowego w Kłodzku za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Kierowcy muszą być świadomi, że w wyniku powyższych działań dojdzie do utrudnień w ruchu drogowym. Wskazane jest przygotowanie się na możliwość korzystania z tras objazdowych oraz cierpliwość i zrozumienie dla konieczności prowadzenia prac modernizacyjnych.