Cennik najciekawszych atrakcji turystycznych w Polanicy-Zdrój

Polanica-Zdrój to jedno z najpiękniejszych dolnośląskich uzdrowisk. Atrakcji turystycznych jest tu naprawdę bardzo wiele – ale co warto zobaczyć z dziećmi i ile kosztują określone atrakcje?

Prezentujemy 4 propozycje atrakcji turystycznych w Polanicy i ich ceny

Letni Tor Saneczkowy

Na początek propozycja dla aktywnych. Letni Tor Saneczkowy “Góralka” pozwoli nawet gorącymi, lipcowymi czy sierpniowymi wieczorami poczuć adrenalinę płynącą z jazdy na sankach. Tor ma blisko kilometr długości, a sanki rozpędzić się mogą do ok. 40 kilometrów na godzinę. Atrakcja ta spodoba się zdecydowanie dzieciakom w każdym wieku, zwłaszcza tym poszukującym przygód i adrenaliny.

Cena pojedynczego biletu na jeden przejazd do 7 zł. Możliwe jest też wykupienie karnetów, nawet na 10 przejazdów (55 zł).

Fun Park Polanica Zdrój

Jest to jedna ze stosunkowo nowszych atrakcji na polanickiej mapie. Fun Park to nic innego, jak gigantyczny plac zabaw przeznaczony dla dzieci w każdym wieku (choć, rzecz jasna, głównie dla tych młodszych). Na małych odkrywców czeka kilkanaście różnego rodzaju atrakcji.

Goście mogą skorzystać także z toru quadów: Czynne od poniedziałku do niedzieli; cena: 45 zł / dziecko, 25 zł / 10 minut jazdy na quadzie

Park Wodny Polanica Zdrój

Choć park wodny mieści się w hotelu Polanica, bez problemu skorzystać z niego mogą także osoby nie będące gośćmi hotelu. Na gości czeka szereg atrakcji, między innymi parasole wodne oraz zjeżdżalnie. Doskonale bawić się tu mogą także dorośli, zwłaszcza, że w ramach parku oferowane są także usługi takie, jak sauna czy jacuzzi.

Cennik wejścia na basen (pierwsza godzina)- normalny 21 zł, ulgowy 18 zł. Możliwe jest też wykupienie biletu całodziennego – cena: 65 zł (normalny), 55 zł (ulgowy)

One thought on “Cennik najciekawszych atrakcji turystycznych w Polanicy-Zdrój

Dodaj komentarz