Trudności na drogach do końca tygodnia

Problemy z dojazdem do Świdnicy i Dzierżoniowa

Intensywne opady śniegu oraz gwałtowny spadek temperatury znacznie utrudniły komunikację w samej Polanicy-Zdroju, ale też spowodowały, że do końca tego tygodnia będą poważne problemy w poruszaniu się w naszym regionie. Komunikat jest szczególnie ważny dla tych kierowców, którzy planują podróż z Polanicy-Zdroju do Świdnicy lub Dzierżoniowa. Na wysokości obu tych miast momentami przejazd może być niemożliwy.

Już są pierwsze wypadki

Policja poinformowała o pierwszych wypadkach jakie miały miejsce w naszym regionie w związku z pogorszeniem się sytuacji na drogach. 12 grudnia w poniedziałek w godzinach wczesnoporannych miało miejsce zderzenie dwóch aut koło Boleścina. Jeden z pojazdów wylądował w rowie. Z kolei w okolicach Mościska mieliśmy do czynienia ze zderzeniem auta marki volkswagen z drzewem. Na szczęście zarówno w pierwszym jak i w drugim wypadku nie było osób śmiertelnych.

Ruch do Wrocławia także może być utrudniony. Władze Dolnego Śląska informują o tym, że piaskarki i odśnieżarki zaczęły już pracę na drogach.