Sobota, 22 czerwca – Kłodzkie Targi EkoTrendy w Inkubatorze Przedsiębiorczości zlokalizowanym w Forcie Owcza Góra

22 czerwca, to wyjątkowa sobota dla miłośników zdrowego stylu życia i ekologii. W tym dniu, w murach Kłodzkiego Inkubatora Przedsiębiorczości mieszczącego się w Forcie Owcza Góra, odbędą się bowiem Kłodzkie Targi EkoTrendy. Wydarzenie to będzie idealną okazją do zapoznania się z ofertą lokalnych producentów tworzących towary w pełni ekologiczne.

Oferowane produkty to przede wszystkim pieczywo tradycyjne, wypiekane bez stosowania szkodliwych konserwantów. Nie zabraknie także serów, słodyczy i czekolady produkowanych ręcznie, pysznego miodu oraz innych produktów pszczelarskich. Dodatkowo na stoiskach będzie można zakupić naturalne kosmetyki oraz mydła, a także biżuterię wykonaną ręcznie.

Targi będą mieć miejsce na terenie dziedzińca Kłodzkiego Inkubatora Przedsiębiorczości położonego przy ulicy Malinowej 1. Czas trwania tego eko-wydarzenia przewidziany jest od godziny 10.00 do 13.00.

Warto przypomnieć, że Kłodzki Inkubator Przedsiębiorczości zaczął pełnić swoją funkcję w roku 2024. Powstał on po dwuletnim procesie rewitalizacji zniszczonych Koszar Białych w Forcie Owcza Góra. Całość projektu obejmowała utworzenie 18 biur o loftowym charakterze, które wyposażono w sanitariaty oraz sale konferencyjne. Obiekt jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych – dostęp na wyższe piętra zapewnia winda.