Rozpoczynająca się kariera młodego talentu: Filip Cul, 14-letni uczestnik "The Voice Kids"

W ubiegłym roku, przy okazji Festiwalu Piosenki Młodzieżowej „Szczytniańska Jesień”, zwróciliśmy uwagę na niezwykle utalentowanego 14-latka, Filipa Cula. Wtedy przewidywaliśmy, że za moment stanie się on idolem dla wielu młodych ludzi. Filip jest uczniem Szkoły Podstawowej nr 3 w Kłodzku i teraz czeka go wielkie wyzwanie – udział w programie telewizyjnym „The Voice Kids”.

Kiedy opisywaliśmy „Szczytniańską Jesień” porównywaliśmy ją do naszego rodzimego Opola. Udział w „The Voice Kids” to coś więcej – to szansa na rozpoczęcie prawdziwej kariery muzycznej oraz niesamowita przygoda. Jak poradzi sobie Filip podczas występu przed jurorami – Cleo, Nataszą Urbańską oraz Tomsonem i Baronem? Odpowiedź na to pytanie poznamy już w najbliższą sobotę, 16 marca.

Filip to nie tylko utalentowany wokalista, ale również wszechstronny młody człowiek. Jak podkreśla pani Agnieszka, która towarzyszyła chłopcu podczas pobytu w Warszawie, Filip jest nie tylko doskonałym śpiewakiem. Gra także na gitarze i jeździ wyczynowo na rowerze. By poznać pełnię jego umiejętności, warto obejrzeć sobotni program „The Voice Kids”.